پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد جشن گرم: تأسیس موسسه تحقیقاتی مرکزی گروه باستیل - کارگاه مشترک بسته بندی ژجیانگ کوانجیانگ!
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
+86-021-56922411
اکنون تماس بگیرید

جشن گرم: تأسیس موسسه تحقیقاتی مرکزی گروه باستیل - کارگاه مشترک بسته بندی ژجیانگ کوانجیانگ!

2024-04-18

آخرین اخبار شرکت در مورد جشن گرم: تأسیس موسسه تحقیقاتی مرکزی گروه باستیل - کارگاه مشترک بسته بندی ژجیانگ کوانجیانگ!

گروه Baosteel کارگاه بسته بندی مشترک ژجیانگ کوانجیانگ را راه اندازی می کند، که استانداردهای صنعت فولاد را دوباره تعریف می کند.

 

گروه Baosteel، یک تولید کننده فولاد پیشرو با دفتر مرکزی در شانگهای، یک شرکت دولتی مشهور است که به دلیل محصولات با کیفیت بالا و راه حل های نوآورانه در صنعت فولاد مشهور است.

 

شانگهای، 24 دسامبر 2023 - گروه Baosteel، یک رهبر جهانی در تولید فولاد، با افتخار کارگاه بسته بندی مشترک ژجیانگ Quanjiang را معرفی می کند.این مشارکت استراتژیک بین موسسه تحقیقاتی مرکزی Baosteel و بسته بندی ژجیانگ Quanjiang با هدف انقلابی در کاربردهای فولاد از طریق تحقیق و توسعه پیشرفته.

 

با میراث برتری و نوآوری، دفتر مرکزی گروه Baosteel در شانگهای به عنوان مرکز پیشرفت های پیشگام در صنعت فولاد عمل می کند.ایجاد این کارگاه مشترک، لحظه ای محوری در سفر شرکت به سمت تعریف مجدد استانداردهای صنعت است.

 

با تمرکز بر روی چاپ استیل، پوشش و کاربردهای آهن لایه دار، کارگاه مشترک بسته بندی ژجیانگ کوانجیانگ تجسم تعهد گروه Baosteel به ایجاد نوآوری های تحول پذیر است.از طریق همکاری و تخصص، هر دو نهاد آماده هستند تا آینده تولید فولاد را شکل دهند و معیارهای جدیدی برای برتری تعیین کنند.

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب صفحه قلع الکترولیتی تامین کننده. حق چاپ © 2020-2024 electrolytic-tinplate.com . تمامی حقوق محفوظ است.